Ulefone uWear – Smartwatch z Bluetooth i 2.Ekran 5D Arc w cenie około 25 dolarów

Wiele chińskich firm wymyśla naprawdę przystępne cenowo smartwatche. Niektóre z nich umożliwiają wykonywanie i odbieranie połączeń, a niektóre mają wyjątkowe funkcje, takie jak wodoodporność itp. Niedawno omówiliśmy szczegółową recenzję jednej z takich ofert w postaci FiFine W9 i byliśmy raczej zaskoczeni zakresem opcji, które zapewnia za około 150 $. Teraz przedstawiamy Wam jeszcze jeden smartwatch, tym razem znacznie prostszy.

zegarek4

Ulefone to producent smartfonów, który zaczął również produkować smartwatche. Dziś skupiamy się na Smartwatch Bluetooth uWear. Jak sama nazwa wskazuje, uWear ma możliwość połączenia z telefonem z systemem Android lub iOS przez Bluetooth.

Ma przepiękny 2.Ekran łukowy 5D, który zapewnia szerokokątny widok dla 1.44-calowy wyświetlacz w zegarku, który siedzi ładnie na sportowym pasku z fluoroelastomeru, który jest naprawdę wysokiej jakości i dodaje bogaty wygląd do urządzenia. Posiada również obudowę ze stali nierdzewnej 316L, która zapewnia wystarczającą ochronę.

zegarek2

Może sparować się z telefonem, a następnie powiadomić Cię o połączeniach telefonicznych, wiadomościach. I nie tylko, że można również wybrać, aby być powiadomiony o wszystkich swoich mediów społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook, Linked In, i ogromną listę. Zasadę działania omówimy w naszej szczegółowej recenzji.

zegarek3

Zegarek może być również używany jako tracker fitness i pokazać wszystkie postępy, aby zapewnić dobrą informację zwrotną na temat swoich celów, a także monitorować sen i szturchać cię, gdy jesteś slacking na kondycji. Mówiąc o kondycji, można przynieść zegarek w lekkim deszczu lub zachlapania wodą, ponieważ jest to IP65 certyfikowany! Ma również możliwość uruchamiania plików muzycznych, klikania zdjęć z telefonu, zapewniając bardzo dobre wrażenia użytkownika.

Wyposażony jest w baterię o pojemności 220 mAh, która może wystarczyć nawet na 7 dni pracy. Jest lekki, waży zaledwie 45 gramów, dostępny w kolorach czarnym i srebrnym i obsługuje aż 10 języków.

Urządzenie uWear można kupić już za $22.99 używając kodu kuponu ‘uwear’. Zegarek jest sprzedawany na GearBest, a promocja trwa do końca października. Będziemy przygotowywać szczegółową recenzję uWear i podamy więcej szczegółów, więc bądźcie czujni!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka