Wysyłaj nielimitowane darmowe SMS-y w całych Indiach z telefonu z Androidem

darmowe wiadomości SMSOto skuteczny sposób na wysyłanie darmowych SMS-ów w całych Indiach prosto ze smartfona z Androidem, bez martwienia się o opłaty za SMS-y i inne ograniczenia. Free SMS India dla Androida to świetna aplikacja, za pomocą której można łatwo wysłać wiadomość SMS do każdego w całych Indiach bez żadnych opłat od operatora. Aplikacja posiada ładny, łatwy w użyciu interfejs użytkownika i wymaga działającego połączenia danych (3G/GPRS) lub Wi-Fi do działania.

Darmowe SMS-y Indie jest całkowicie darmową aplikacją dostępną w Sklepie Play. Aplikacja umożliwia wysyłanie SMS-ów za darmo na dowolny numer telefonu komórkowego w Indiach i obsługuje wiele darmowych bramek SMS-owych, takich jak:

– Way2SMS
– FullonSMS
– Site2SMS
– 160by2
– SMS440
– IndyaRocks
– YouMint
– Ultoo
– SMSSpark

Aby zacząć, po prostu zainstaluj aplikację Free SMS India na swoim telefonie z Androidem. Następnie zarejestruj się w jednej z ulubionych obsługiwanych bramek, my preferujemy Way2SMS, która obsługuje wiadomości 140-znakowe. Możesz zarejestrować się za darmo, odwiedzając stronę bramy i podając wymagane informacje. Po zarejestrowaniu się otrzymasz nazwę użytkownika i hasło do odpowiedniej bramki SMS.

Screenshot_2012-11-23-01-07-27     Screenshot_2012-11-23-01-08-59

Teraz otwórz aplikację SMS India i przejdź do jej ustawień. Kliknij przycisk Konfiguruj bramy > wybierz bramę i kliknij przycisk Wprowadź dane logowania. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło do bramy, które otrzymałeś po rejestracji. Ponadto w ustawieniach można ustawić domyślną bramę. Można włączyć podpis wiadomości i zdefiniować podpis (np. swoje imię), który ma być dołączany do każdej wiadomości SMS. Wystarczy kilka stuknięć, aby błyskawicznie przełączyć bramy.

Screenshot_2012-11-22-21-48-13     Screenshot_2012-11-22-21-48-25

Wysyłanie SMS-ów za pomocą aplikacji Free SMS India – Po skonfigurowaniu bramy możesz wysyłać darmowe SMS-y z telefonu z Androidem, korzystając z połączenia GPRS/3G lub Wi-Fi. Można również wysłać wiadomość grupową, dodając wiele kontaktów, a ponadto możliwe jest zaplanuj swoją wiadomość SMS również. Po wysłaniu, wiadomości SMS są natychmiast dostarczane, a nadawca jest reprezentowany przez jego rzeczywisty zarejestrowany numer telefonu komórkowego. Otrzymane wiadomości SMS są wyświetlane w aplikacji, co ułatwia dostęp do nich.

Jedynym minusem jest to, że SMS-y wysyłane za pomocą tej aplikacji nie pokazuje nazwy nadawcy (zamiast tego pokazuje nazwę bramy, jak LM-waysms), nawet jeśli nadawca jest na liście kontaktów odbiorcy. Brakuje też raportu doręczenia.