Android 7.Aktualizacja 0 Nougat jest już dostępna dla Asusa Zenfone 3

Kilka dni temu, na targach CES 2017 w Las Vegas, ASUS zapowiedział smartfony Zenfone AR i Zenfone 3 Zoom. Tajwańska firma wprowadziła najnowszy system Android 7.Aktualizacja 0 Nougat dla smartfonu Zenfone 3. Asus ma oficjalnie ogłoszony dostępność Aktualizacja Zenfone 3 Nougat za pośrednictwem swojej strony na Facebooku, a także prowadzi mały konkurs, aby to uczcić. Zenfone 3 jest dostępny w dwóch wariantach – ZE520KL (5.2 cale) & ZE552KL (5.5 cali), z których oba otrzymają system Android 7.0 aktualizacja. Jednak aktualizacja wydaje się obecnie toczyć na Filipinach, a my nie mamy jeszcze aktualizacji na naszym Zenfone 3 w Indiach. Najwyraźniej tak duże aktualizacje są wprowadzane partiami i może minąć trochę czasu, zanim trafią na cały świat.

zenfone-3-nougat

Android 7.0 Aktualizacja OTA dla Zenfone 3 przynosi smak Nougat z takimi funkcjami, jak obsługa wielu okien umożliwiająca użytkownikom jednoczesny dostęp do dwóch aplikacji oraz nowy i ulepszony system powiadomień. Oprócz innych ulepszeń i funkcji oferowanych przez system Nougat, ulepszony tryb Doze pomaga uzyskać dłuższy czas pracy na baterii. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć, jak daleko Asus posunął się w dostosowywaniu oprogramowania Nougat za pośrednictwem swojego ZenUI który już zawiera wiele opcji dostosowywania i ustawień.

Zobaczymy, kiedy Asus wprowadzi aktualizację w Indiach i innych regionach świata. Tymczasem możesz sprawdzić naszą recenzję Zenfone 3, którą opublikowaliśmy wcześniej. Więcej informacji na ten temat!

Źródło obrazu: GSMArena

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka