ASUS Zenfone 3 Max z baterią 4100 mAh, czujnikiem linii papilarnych i metalową obudową pojawił się w Indiach w cenie od Rs. 12,999

Większe baterie są na porządku dziennym i każdy producent smartfonów ma swoje własne wersje. Podczas gdy niektórzy decydują się na wpompowanie większych baterii do swoich smartfonów ze średniej półki lub flagowych, są tacy, jak ASUS, którzy są znani z tego, że mają bardzo szeroki zakres, bardzo szeroki zakres wariantów w swoich wydaniach, a każdy wariant skupia się na czymś. Podczas gdy Zenfone 3 Laser skupia się na aparacie, Zenfone 2 Max, który skupiał się na dużej baterii, doczeka się teraz swojego następcy. Jakiś czas temu ASUS oficjalnie zaprezentował Zenfone 3 Max, który już od jakiegoś czasu zapowiadają, w cenie początkowej 12 999 INR. Przyjrzyjmy się, co oferuje to urządzenie i jak wypada na tle konkurencji.

asus-zenfone-3-max

Zenfone 3 Max jest dostępny w 2 warianty – 5.2″ i 5.5″ Ekran FHD z w pełni metalową obudową 8.5 mm grubości unibody, w którym będzie umieszczony 2.5D zakrzywione szkła, które widzieliśmy we wcześniejszych wariantach Zenfone 3, jak również. W porównaniu do swoich flagowych kuzynów, Max będzie miał nieco zmodyfikowaną konstrukcję, aby utrzymać ceny na niskim poziomie.

Pod maską Zenfone 3 Max 5.5″ jest napędzany przez Qualcomm’s Snapdragon 430 SoC Octa-Core taktowany zegarem 1.2 GHz z układem graficznym Adreno 5o5, 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą gniazda MicroSD o maks. 32 GB. Podczas gdy 5.Wariant 2″ będzie obsługiwany przez procesor MediaTek MT6737T SoC taktowany zegarem o częstotliwości 1.25GHz z podobną pamięcią RAM i pojemnością pamięci jak jego większy kuzyn. Telefon działa na systemie Android 6.0 Marshmallow z ZenUI 3.0.

Jeśli chodzi o aparat, Zenfone 3 Max 5.5″ sport 16MP z f/2.Główny aparat fotograficzny z przysłoną 0, PDAF, podwójną lampą błyskową i laserowym autofokusem. Przedni aparat 8MP. Tylny i przedni aparat są w stanie nagrywać filmy w rozdzielczości FHD. Jak zwykle, aplikacja aparatu będzie zawierała wiele trybów i opcji. Aparat 5.Wariant 2″ wyposażony jest w zestaw aparatów 13 MP i 5 MP. Jeśli chodzi o baterię, która jest najważniejszym elementem urządzenia, ASUS wyposażył je w 4100 mAh niewymienna bateria, która ma zapewnić ponad 30 dni czasu czuwania i 17 godzin rozmów w sieciach 3G. Jeśli chodzi o sieci, telefon obsługuje Hybrid Dual SIM (Micro + nano/microSD) i ma wsparcie dla VoLTE. Oba warianty telefonu wyposażono w skaner linii papilarnych z tyłu, po raz pierwszy w serii Zenfone Max. Podwaja się również jako bank energii do szybkiego ładowania innych urządzeń i jest dostarczany z kablem OTG.

Zenfone 3 max kolory

Telefon dostępny jest w kolorach Titanium Gray, Glacier Silver i Sand Gold i będzie dostępny na Flipkart zar 12,999 INR i 17,999 INR za model 5.2″ i 5.5″ warianty telefonu, odpowiednio. Widzieliśmy już, jak ASUS schodzi ze ścieżki agresywnych cen i to może być kolejny przypadek. Tylko czas pokaże, jak zapewniają aktualizacje oprogramowania i obsługę posprzedażową, która może uzasadnić cenę. Na razie będziemy czekać, aby dostać nasze ręce na telefonie, aby zgłosić więcej ustaleń, stay tuned!