Coolpad Max z 5.5″ wyświetlacz FHD, SD 617 SoC, 4GB RAM wprowadzony w Indiach za Rs. 24,999

Po wprowadzeniu Note 3 Plus na początku tego miesiąca, Coolpad zaprezentował teraz swój flagowy smartfon “Coolpad Max” w Indiach w cenie Rs. 24,999. Urządzenie będzie dostępne wyłącznie na Amazon.w od 30 maja. Wyposażony jest w ekskluzywny “Dual Space” funkcja, która pozwala oddzielić życie osobiste od zawodowego. Dzięki funkcji Dual Space użytkownicy mogą korzystać z dwóch kont w aplikacjach WhatsApp, Facebook, BBM i innych aplikacjach społecznościowych, używając unikalnej technologii BiLogin.

Coolpad Max

Coolpad Max posiada w pełni metalową konstrukcję oraz procesor Czujnik linii papilarnych z tyłu, który może być używany do bezpośredniego otwierania określonych aplikacji. Przedni panel jest wykonany z dwóch.Szkło 5D o zakrzywionych krawędziach z ochroną Corning Gorilla Glass 4. Słuchawka jest 7.6 mm grubości i waży 170 gramów.

Przechodząc do specyfikacji, Coolpad Max posiada 5.5-calowy Wyświetlacz IPS Full HD @401 PPI z powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców. Jest on zasilany przez 1.5GHz Octa-Core Snapdragon 617 procesor (MSM8952) z GPU Adreno 405 i działa na Cool UI 8.0 w oparciu o system Android 5.1 Lollipop. Pod maską ma 4GB RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, która może być dalej rozszerzona za pomocą karty microSD. Telefon wyposażony jest w hybrydowe gniazdo Dual SIM (akceptuje micro SIM + nano SIM lub microSD). Jest wyposażony w Bateria o pojemności 2800 mAh z Qualcomm Quick Charge 3.Obsługa 0 zapewnia szybsze ładowanie. W pudełku znajduje się szybka ładowarka 9V 2A.

Jeśli chodzi o aparat, ma on Tylny aparat 13MP z matrycą CMOS Samsung ISOCELL 3M2, obiektywem 6P, dwutonową diodą LED, f/2.0 przysłony i autofokus z detekcją fazy. Z przodu znajduje się aparat 5 MP do zdjęć selfie. Opcje łączności obejmują: Dual-SIM, 4G LTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 i GPS.

Dostępny w kolorach złotym i różowego złota. Coolpad Max będzie dostępny wyłącznie na Amazon.w sprzedaży od 30 maja dla 24 999 INR.