Coolpad Note 3 Lite pojawił się w Indiach w cenie 6999 INR

Coolpad został zabijając go ostatnio w Indiach ze sprzedaży ich trudne do pokonania Note 3 telefon w cenie 8.999 INR pochodzi z bardzo wydajny skaner linii papilarnych. Coolpad nie chce na tym poprzestać i chce zaoferować coś, co obecnie jest rzadkością – 5-calowy ekran z dobrą specyfikacją. Dziś na imprezie w Indiach, Coolpad oficjalnie zaprezentował Coolpad Note 3 Lite, który jest zasadniczo podobny do Coolpad Note 3, ale ma mniejszy ekran. W tym samym czasie Xiaomi oficjalnie zaprezentowało Redmi 3, który jest również 5-calowym telefonem w Chinach i może trafić do Indii w najbliższych miesiącach.

note_3_lite_banner_1

Coolpad Note 3 Lite wyposażony jest w 5″ ekran HD o rozdzielczości 321 pikseli na cal, w porównaniu do 5.5″ na jego większego brata. Ogólna jakość wykonania i współczynnik kształtu będą takie same jak w większym telefonie. Note 3 Lite jest wyposażony w czujnik linii papilarnych, co czyni go najbardziej przystępnym cenowo telefonem z taką funkcją.

Note 3 Lite działa na sekcja2_bg_z_telefonem

Jeśli chodzi o aparat, to Note 3 Lite będzie nosić te same moduły, jak jego większy rodzeństwo – 13 MP moduł z tyłu i 5 MP aparat z przodu. Telefon będzie działał na Cool UI 6.0 zbudowany poza Android Lollipop 5.2 i jest zasilany przez baterię o pojemności 2500 mAh, czyli mniejszą niż bateria 3000 mAh w Note 3. Telefon obsługuje wiele czujników, w tym grawitacji, światła, zbliżeniowy i magnetyczny, co czyni go bogatym w konkretnym dziale. Note Lite jest wyposażony w te same opcje łączności co Note 3.

Dodatkowo, Coolpad ogłosił, że telefon będzie produkowany w Indiach we współpracy z Videocon, w ramach “Make In India” kampanii, dodając się do listy innych chińskich producentów telefonów, takich jak OnePlus, Xiaomi, Gionee, którzy już rozpoczęli taką inicjatywę od jakiegoś czasu.

Coolpad Note 3 Lite jest wyceniany na 6,999 INR i uważamy, że jest to bardzo konkurencyjna cena, która z łatwością pokona już starzejącego się Redmi 2 Prime, który jest sprzedawany przez Xiaomi. Telefon będzie dostępny w sprzedaży od 28 stycznia wyłącznie na Amazon, a rejestracje rozpoczynają się dziś o 17:00.

Warto przeczytać: Recenzja Coolpad Note 3

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka