Gionee Elife E7 Mini dostanie Androida 4.4.2 Aktualizacja KitKat

Na początku tego miesiąca, Gionee ogłosiło Androida KitKat 4.4.2 aktualizacja dla najsmuklejszego smartfona na świecie, Gionee ELife S5.5. Elife E7 Mini użytkowników ucieszy wiadomość, że najnowszy system Android 4.4.2 (KitKat) aktualizacja jest już dostępna dla ich urządzeń. Aktualizacja oprogramowania jest dostępna w trybie Over-The-Air (OTA) dla Gionee E7 Mini, dzięki czemu użytkownicy mogą ją łatwo pobrać i zainstalować. Jest to znacząca aktualizacja, która wprowadza całkowicie nową wersję KitKat, aby poprawić ogólny interfejs użytkownika i doświadczenie użytkownika, w tym wiele interesujących funkcji.

Screenshot_2014-07-22-18-58-58     Screenshot_2014-07-22-18-59-24

Aktualizacja sprawi, że Twój Elife E7 mini zyska nowy wygląd interfejsu użytkownika z ulepszonymi funkcjami, takimi jak zaktualizowany interfejs Amigo paper UI, aplikacja tapet, poprawione zabezpieczenia, w tym aktualizacje dla Game Zone, Xender i kilku aplikacji. Ta duża aktualizacja ma na celu zaoferowanie prostszych, szybszych i bardziej spontanicznych sposobów korzystania z urządzenia oraz wielu nowych funkcji zapewniających bezproblemową obsługę.

Kluczowe funkcje zawarte w aktualizacji (oficjalny dziennik zmian):

• Nowy układ pulpitu
  • Zaktualizowany Amigo Paper z zupełnie nowym interfejsem użytkownika
  • Usunięto grę World Cricket Champion, texas poker, green farmer i wonder zoo
  • Dodany Du speed booster dla szybszego działania
  • Gry – strefa gier została zaktualizowana o nowy wygląd interfejsu użytkownika, który pozwoli na lepszą kontrolę nad aplikacjami do gier
  • Zaktualizowany GioneeXender dla zoptymalizowanej wydajności, która pozwoli na szybkie przesyłanie plików. Dzięki temu jeszcze bardziej poprawi się wskaźnik udanych połączeń
  • Zaktualizowana przeglądarka UC sprawi, że urządzenie będzie bardziej responsywne i poprawi efekty ładowania stron
  • Dodano metodę wprowadzania Touch Pal i camcard
  • Zaktualizowana aplikacja NQ Mobile Security zapewnia lepszą ochronę telefonu
  • Zaktualizowany Kingsoft WPS będzie doskonałym wsparciem dla pracowników biurowych i studentów, ponieważ usprawni operacje związane z pracą i nauką
  • Zaktualizowana mapa z tylko jednym wejściem do menu głównego

Aby ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji, Przejdź do Ustawień telefonu > O telefonie > Aktualizacja oprogramowania.

Aktualizacja – The 4.4.Aktualizacja 2 dla E7 mini nie będzie dostępna OTA ze względu na ograniczenia sprzętowe, ale użytkownicy będą mogli ją zainstalować bezpłatnie odwiedzając dowolne centrum serwisowe Gionee. Użytkownicy techniczni mogą również zaktualizować oprogramowanie urządzenia ręcznie za pomocą narzędzi flash.

AktualizacjaJak ręcznie zaktualizować telefon Elife E7 Mini do systemu Android 4.4.2 KitKat [Tutorial]