Skin4Gadgets: konfigurowalne skórki na smartfony w przystępnych cenach

Wszyscy kochamy nasze smartfony i uwielbiamy chronić je przed zadrapaniami, wgnieceniami, upadkami i czymkolwiek innym. Ale co więcej, uwielbiamy robić “personalizację&#8221 naszych telefonów, aby pokazać naszą tożsamość lub sposób myślenia. Minęły już czasy, gdy ochrona telefonów polegała jedynie na uzyskaniu jednego z tych zwykłych, rudymentarnych etui, które po prostu trzymały się swoich zadań. Żyjemy teraz w czasach, gdy futerały ochronne są kolorowe, żywe i mniej lub bardziej odzwierciedlają to, kim jesteśmy, a raczej stanowią przedłużenie nas samych!

Jednym z akcesoriów, które stały się dość popularne w ostatnim czasie, jest “skins“. Chronią one telefony przed zadrapaniami i drobnymi uszkodzeniami, które zwykle powstają, gdy telefony ocierają się o powierzchnie, z którymi mają kontakt. Zaczęły one być bardzo wysokiej jakości i istnieje kilka popularnych marek. Przedstawiamy Wam jedną z takich marek o nazwie SKIN4GADGETS, która oferuje szeroką gamę skórek dla najpopularniejszych telefonów. Skin4Gadgets ma w swoim portfolio również etui na wiele popularnych telefonów oraz skórki na laptopy. Oferują także możliwość dostosowania, dzięki czemu można stworzyć własną skórę!

Co to jest ta skórka?? Jest to nic innego, jak naklejka, którą można przykleić z tyłu telefonu, aby nadać mu atrakcyjny wygląd według własnego uznania. Ponieważ telefony stają się coraz większe, stosowanie etui sprawia, że stają się cięższe i bardziej kłopotliwe w obsłudze. To właśnie tutaj przydają się skórki – eksponujące Twoją postawę, styl, a także zapewniające podstawową ochronę telefonu. Możesz mieć całą gamę skórek, które z czasem dopasujesz do swoich upodobań

Wypróbowaliśmy kilka skórek od Skin4Gadgets na naszym telefonie Moto X Play i używaliśmy go przez około tydzień. Byliśmy mile zaskoczeni tym, jak produkt spełnił nasze oczekiwania.

DSCN0866

DSCN0861

Samo nakładanie skórki jest dość proste i szybkie &#8211 wystarczy odkleić arkusz z tyłu i przyłożyć go do telefonu, którego tylna powierzchnia została wyczyszczona. Po nałożeniu upewnij się, że wykonujesz delikatny masaż od środka do krawędzi telefonu, aby wyprasować wszelkie pęcherzyki powietrza lub falbanki. Wszystko to zajęło nam mniej niż 60 sekund i byliśmy gotowi do pracy! Początkowo obawialiśmy się, czy klej będzie trzymał się powierzchni. Używaliśmy go przez tydzień i z przyjemnością informujemy, że spisał się dobrze! Używaliśmy telefonu tak, jak zwykle – umieszczaliśmy go w torbach, kieszeniach dżinsów, uchwytach samochodowych i ciągle go wyjmowaliśmy. Nie było ani jednego przypadku, w którym skórka sprawiałaby wrażenie, jakby miała się odkleić!

DSCN0865

Podczas naszych testów używaliśmy różnych skórek i wszystkie działały tak samo. Najlepsze w skórkach było to, że po ostrożnym odklejeniu ich i umieszczeniu z powrotem na arkuszach, z którymi były dostarczane, mogliśmy je ponownie wykorzystać, a klej dobrze się trzymał. W ten sposób mogliśmy zaprezentować wiele skórek na naszym telefonie, co sprawiło, że w naszym biurze zawrzało, gdy ludzie zobaczyli telefon z nowym wyglądem co jakiś czas.

Podsumowując:

Co jest dobre:

  1. Opcje dostosowywania
  2. Dostępny dla szerokiej gamy telefonów
  3. Łatwe do zastosowania
  4. Bardzo dobry klej
  5. Wytrzymała
  6. Po ostrożnym odklejeniu można je ponownie wykorzystać
  7. Przyjazny dla budżetu

Co jest złe:

  1. Jakość druku jest przeciętna

Skórki są oferowane w przyzwoitej cenie 500-700 INR na oficjalnej stronie internetowej i są również dostępne na stronie Amazon. Jeśli szukasz porządnej skórki na swój telefon, a nie chcesz wydawać zbyt wiele na jedną z tych luksusowych marek, Skin4Gadgets jest zdecydowanie warta wypróbowania! A dlaczego nie, na swojej oficjalnej stronie internetowej prowadzą specjalną ofertę na to Diwali i można skorzystać z rabatu w wysokości do 35%.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka