Gionee wprowadza na rynek Marathon M5 z 5.5″ wyświetlacz AMOLED i bateria 6020 mAh za Rs. 17 999 w Flipkart

W ostatnim czasie Gionee było bardzo aktywne w Indiach i dobrze radziło sobie ze skracaniem dystansu między premierami w Chinach i Indiach. Gionee zaprezentowało dziś najnowszą propozycję z serii M, oznaczającą Marathon, której celem jest dostarczanie smartfonów o naprawdę długim czasie pracy na baterii. Przejdźmy do oferty, aby zobaczyć, co mamy, a także ceny i jak wypada na tle konkurencji. To będzie szczególny moment dla Gionee, ponieważ po raz pierwszy w historii Gionee nawiąże współpracę z Flipkart w zakresie modelu sprzedaży tylko online.

slider-2

Marathon M5 jest to, co Gionee uruchomił i ten telefon nie będzie brakowało żadnych dobrych specyfikacji. W zestawie znajduje się duża 5.5″ wyświetlacz HD AMOLED z Ochrona Gorilla Glass 3, metaliczna konstrukcja unibody, to 8.Ma 5 mm grubości i waży 211 gramów, co czyni go bardzo ciężkim telefonem. Ogólny projekt telefonu jest całkiem dobry, musimy przyznać, choć będąc wysoki telefon starannie zakrzywione krawędzie pozwalają na umieszczenie w dłoni, choć jedną ręką będzie wyzwaniem w niektórych przypadkach, jeśli nie większość czasu.

gionee M5

Telefon jest wyposażony w 64-bitowy procesor 1.5GHz taktowany Mediatek Quad-core procesor, który jest towarzyszyć 3GB pamięci RAM. Wewnętrzna pamięć masowa to 32 GB, którą można rozszerzyć do 128 GB, co daje przyzwoitą ilość pamięci masowej dla użytkowników. Wszystko to będzie działało pod kontrolą interfejsu Amigo UI 3.1, który jest zbudowany z Android 5.1.1 i widzieliśmy, że jest to naprawdę dobrze działający system operacyjny w niedawnej przeszłości, zwłaszcza dla tych, którzy nie przeszkadza bloatware, żywe ikony i ciężkie przejścia. Strona IR blaster jest wyposażony w funkcję, która zmienia telefon w inteligentnego pilota do sterowania telewizorem, klimatyzacją i innymi obsługiwanymi urządzeniami.

M5 jest wyposażony w aparat 13 MP z tyłu i aparat 5 MP z przodu. Gionee twierdzi, że duet kamer jest w stanie zrobić kilka dobrych zdjęć, jeśli nie najlepsze w porównaniu do głównych flagowców tam.

Przechodząc do kluczowej propozycji sprzedaży M5, można powiedzieć, że zawiera on dwie baterie o pojemności 3010 mAh, co daje łączną moc 6020 mAh. Ma kilka fajnych sztuczek w rękawie, takich jak możliwość odwrotnego ładowania innych urządzeń. Może ładować więcej niż jedno urządzenie naraz, co dosłownie czyni go bankiem energii, gdy jest potrzebny! Urządzenie obsługuje także superszybkie ładowanie i 10 minut ładowania może zapewnić aż 75 godzin czasu czuwania, co jest znakomitym wynikiem.

gioneeM52

M5 jest wyposażony w funkcję Dual SIM z obsługą dwóch kart SIM 4G, USB OTG i będzie dostępny w 3 kolorach: czarnym, złotym i białym. A wszystko to jest oferowane wyłącznie w serwisie Flipkart za 17 999 INR. Na pierwszy rzut oka urządzenie może wydawać się drogie, jeśli weźmiemy pod uwagę innych konkurentów, takich jak Lenovo Vibe P1, który również ma dużą baterię i jest wyposażony w skaner linii papilarnych. Ale Gionee twierdzi, że materiał konstrukcyjny jest wysokiej klasy i stąd taka cena. Z niecierpliwością czekamy na wypróbowanie M5 i przedstawienie szczegółowej recenzji.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka