Jak naprawiłem luźną tylną pokrywę w Moto E

Moto E jest obecnie jednym z najlepiej sprzedających się telefonów w segmencie smartfonów z Androidem poniżej 10 tys. Moto E to bardzo przystępny telefon w cenie Rs. 6,999 od marki z listy Tier 1, z przyzwoitą specyfikacją, dobrą jakością wykonania i preinstalowanym systemem Android 4.4 KitKat. W odróżnieniu od innych indyjskich marek, takich jak Micromax czy Karbonn, Moto E charakteryzuje się imponującą jakością wykonania i formą, co widać w jej starszym rodzeństwie, Moto G. Telefon jest wyposażony w tylną obudowę o matowym wykończeniu, która zapewnia doskonały wygląd i wygodny chwyt, choć dość trudno ją oderwać.

Niestety, jest wiele skarg dotyczących Luźna tylna pokrywa Moto E Z opinii różnych użytkowników wynika, że my też mieliśmy z tym problem. Już pierwszego dnia zauważyliśmy, że tylna pokrywa poluzowała się po założeniu jej z powrotem za pierwszym razem. Teraz pokrywa była luźna i poruszała się lekko z góry na dół, co było zauważalne i irytujące podczas korzystania z urządzenia. Wygląda na to, że jest to znany problem sprzętowy z pewną partią egzemplarzy Moto E, a firma Flipkart jest na tyle uprzejma, że dostarcza bezpłatną tylną obudowę (Kolor Chaulk/biały), który jest obecnie dostępny w cenie Rs. 899.

Moto E z darmową tylną osłoną_Flipkart

Nawet jeśli Motorola oferuje darmowy wymiana tylnej pokrywy Moto E, mało kto chciałby używać koloru, który nie przypomina jego wyboru. Aby rozwiązać ten problem, opracowaliśmy proste obejście, które działa naprawdę dobrze i sprawia, że tylna pokrywa Moto E jest idealnie dopasowana, tak jak wcześniej.

Jak naprawić poluzowaną tylną pokrywę Moto E, Zdejmij tylną pokrywę (umieść kciuk na logo Motorola, a następnie połóż palec w kierunku gniazda USB i użyj siły, aby ją zdjąć). Następnie umieść kilka samoprzylepnych etykiet papierowych z tyłu pokrywy, jak pokazano na rysunku. Zaleca się używanie samoprzylepnych skrawków papieru, ponieważ pozostaną one nienaruszone w określonym miejscu i nie odpadną przy następnym zdejmowaniu pokrywy. Note: Próbowaliśmy różnych kombinacji, aż w końcu etui zatrzasnęło się idealnie. Warto więc rozważyć wypróbowanie kilku miejsc i użycie więcej niż jednej warstwy papieru, aż urządzenie będzie wolne od skrzypienia i trzeszczenia.

fix-moto-e-loose-back-cover

Ta sztuczka zadziałała na nas jak urok i w ten sposób możesz naprawić także swoją Moto E. Podziel się swoją opinią! ��

Zaktualizuj stronę : Właśnie otrzymałem białą tylną obudowę do Moto E, wysłaną za darmo przez Flipkart.

Biała obudowa Moto E

Moto E Biała tylna pokrywa

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka