Jak wysyłać prezenty na Instagramie: Wszystko o funkcji prezentów!

Wszyscy wiemy, że Instagram Reels to kolejna wielka rzecz na platformie. W 2022 roku Instagram jasno pokazał, że Reels są preferowane w stosunku do każdego innego rodzaju postów na platformie. Nic dziwnego, że Instagram uruchomił dedykowaną kartę Reels na pasku nawigacyjnym. Aby zwiększyć współczynnik monetyzacji na Instagramie, platforma uruchomiła funkcję Prezenty w aplikacji. Jeśli zastanawiasz się, czym jest funkcja prezentów i jak możesz wysyłać prezenty na Instagramie, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule opowiem o funkcji monetyzacji zwanej Gifts i Gifts Jak wysyłać prezenty na Instagramie.

Prezenty na Instagramie to wyjątkowa funkcja, która pozwoli twórcom zarabiać za pośrednictwem bębnów. Funkcja ta została przetestowana w połowie 2022 roku i dała twórcom unikalny sposób na zarabianie pieniędzy na platformie. Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się o nowej funkcji monetyzacji o nazwie Prezenty i jak wysyłać prezenty na Instagram Reels.

Czym jest funkcja monetyzacji o nazwie Prezenty na Instagramie??

Jak wysyłać prezenty na Instagram Reels

Podobnie jak TikTok Gifts, Instagram Gifts pozwoli fanom wspierać swoich ulubionych twórców bezpośrednim wsparciem pieniężnym w postaci tematycznych wirtualnych prezentów. Wirtualne prezenty mogą być wysyłane do ulubionych twórców, a oni będą mogli uzyskać wsparcie pieniężne od swoich fanów i obserwujących na platformie.

Prezenty mogą być wysyłane do twórców na ich rolkach. Wirtualne prezenty można uzyskać za pośrednictwem wirtualnej waluty w aplikacji o nazwie Stars. Będziesz mógł wysyłać prezenty do twórców Instagrama za pomocą przycisku wyświetlanego na dole Reels. Twórcy mogą zobaczyć wysłane do nich prezenty w zakładce Prezenty w ustawieniach swojego konta.

Jak wysyłać prezenty na Instagram Reels?

Wyślij prezent na Instagramie. Znalazłem to przez przypadek podczas przewijania @MattNavarra pic.Twitter.com/vQPmEBi3vq

— Jonah Manzano (@jonah_manzano) 26 stycznia 2023 r

Instagram rozszerza teraz swoją funkcję monetyzacji o nazwie Gifts na większą liczbę twórców w USA.S. To świetny sposób na zarabianie i tworzenie angażujących treści na platformie. Należy zauważyć, że niezależnie od tego, co twórca zarobi dzięki Prezentom, będzie musiał podzielić się częścią przychodów z Instagramem.

W oświadczeniu urzędników Instagrama, „Widzowie będą kupować gwiazdki i używać ich do wysyłania prezentów na Instagramie. Instagram będzie następnie zapewniał miesięczny udział w przychodach z rolek, które otrzymały prezenty, równy $.01 USD za każdą gwiazdkę otrzymaną od fanów.”

Aby otrzymywać prezenty na rolkach, musisz najpierw upewnić się, że kwalifikujesz się do otrzymywania prezentów. Możesz to sprawdzić w Professional Dashboard w ustawieniach. Włącz opcję w ustawieniach; wtedy będziesz mógł otrzymywać prezenty na platformie.

Gwiazdki można kupować bezpośrednio w aplikacji Instagram jako zakupy w aplikacji. Użytkownicy mogą kupić 45 gwiazdek za 0 USD.99, 140 gwiazdek za 2 dolary.99 lub 300 za 5 USD.99.

Aby wysyłać prezenty na Instagram Reels, należy wykonać następujące kroki.

1. Uruchomienie Instagram na swoim urządzeniu.
  2. Kieruj się do swoich ulubionych twórców’ Kołowrotki.
  3. Zobaczysz ikona prezentu mówiąc, wyślij prezent, aby okazać uznanie dla tej rolki; dotknij ikony.
  4. Zobaczysz różne wirtualne prezenty które możesz wysłać do twórcy; dotknij prezentu, który chcesz wysłać do twórcy, i gotowe!
  5. Twórcy mogą zobaczyć wysłane do nich prezenty pod ikoną karta prezentów w ustawieniach swojego konta.

Instagram nigdy nie przestaje eksperymentować. Co drugi dzień deweloperzy Instagrama testują i uruchamiają nową funkcję. Aby dowiedzieć się więcej o funkcji monetyzacji o nazwie Prezenty i Jak wysyłać prezenty na Instagram Reels, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę.

Jak wysyłać prezenty na Instagramie?

Uruchom Instagram na swoim urządzeniu>Udaj się do swoich ulubionych twórców>Zobaczysz ikonę prezentu z napisem, wyślij prezent, aby okazać uznanie dla tej rolki; dotknij ikony>Zobaczysz różne wirtualne prezenty, które możesz wysłać twórcy; dotknij prezentu, który chcesz wysłać twórcy i gotowe!

Jaka jest funkcja prezentów na Instagramie??

Jak upewnić się, że otrzymujesz prezenty na Instagramie?

Najpierw musisz się upewnić, że kwalifikujesz się do otrzymywania prezentów. Możesz to sprawdzić w panelu profesjonalnym w ustawieniach