Łatwe pobieranie i flashowanie dowolnego niestandardowego ROM-u na Androida za pomocą Goo Manager

Chcesz zainstalować niestandardowy ROM bezpośrednio na urządzeniu z systemem Android bez kłopotliwego poszukiwania zgodnego ROM-u na forach, a następnie ręcznego flashowania go za pomocą komputera?? Nie szukaj dalej niż GooManager, mniej znana aplikacja na Androida, stworzona przez popularną stronę z darmowymi plikami na Androida, Goo.im. Goo Manager jest w rzeczywistości doskonałą alternatywą dla darmowej wersji ROM Manager firmy ClockworkMod, ponieważ oferuje wiele funkcji premium i jest całkowicie darmowy, bez żadnych reklam. Aplikacja obecnie w wersji Beta to obowiązkowa pozycja dla użytkowników zainteresowanych wypróbowywaniem nowych niestandardowych ROM-ów na telefonach z Androidem.

Goo Manager by Goo.im pakuje prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu naprawdę łatwo dla początkujących, aby pobrać i automatycznie flashować swój ulubiony niestandardowy ROM w kilku stuknięciach. Zapewnia możliwość przeglądania kompatybilnych ROM-ów na samym telefonie z Androidem, uwalniając użytkownika od żmudnej pracy polegającej na wyszukiwaniu ROM-ów. Można też przeglądać wszystkie pliki znajdujące się na Goo.im, takim jak szeroka baza ROM-ów deweloperskich, Google Apps aka Pakiety Gapps, jądra, aplikacje itp. i pobrać je bezpośrednio na swój telefon.

Screenshot_2013-01-20-09-38-14    Screenshot_2013-01-20-10-01-10

Aplikacja pozwala pobierz najnowsze gapps pakiet ale, jak zauważyliśmy, pobrał starszy plik. Możesz jednak pobrać najnowsze Gapps, przeglądając katalog Gapps i wybierając odpowiedni pakiet dla swojej wersji oprogramowania Android. Przed flashowaniem ROM-u lub pliku zip zostanie wyświetlona prośba o zainstalowanie odzyskiwania OpenRecoveryScript, którym domyślnie jest Team Win Recovery Project (TWRP).

Screenshot_2013-01-20-10-01-40    Screenshot_2013-01-20-08-46-51

Można Jednoczesne uruchamianie wielu plików zip na przykład niestandardowy ROM, a następnie Gapps. Aby to zrobić, Wystarczy wybrać pliki do flashowania, przełączyć ich kolejność (w razie potrzeby), zaznaczyć opcje wymazania i przywrócenia ustawień fabrycznych, a następnie kliknąć przycisk Flash. Bez nadzoru aka Rozpocznie się teraz proces automatyczny – telefon uruchomi się w trybie odzyskiwania, automatycznie zainicjuje całe zadanie wymazywania i flashowania za pomocą niestandardowego odzyskiwania TWRP. To jest to!

Screenshot_2013-01-20-10-24-18    Screenshot_2013-01-20-10-24-42

Ponadto, Aktualizować powiadomienia są dostępne dla ROM-ów i pakietów Google Apps, które pojawiają się przy uruchamianiu i co 2-48 godzin (konfigurowalne w ustawieniach aplikacji). Możesz ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji dla zainstalowanego niestandardowego ROM-u.

Uwaga: Wymagany jest root i trzeba przyznać uprawnienia Superuser, aby wykonać flashowanie recovery, ROM i inne istotne zadania.

Pobierz GooManager [Google Play]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka