Lenovo P2 z baterią 5100 mAh wprowadzony do sprzedaży w Indiach, ceny zaczynają się od Rs. 16,999

Lenovo wprowadziło na rynek swój smartfon z baterią “P2” dziś w Indiach za pośrednictwem strumienia na żywo. Lenovo P2 został po raz pierwszy zaprezentowany na targach IFA 2016, a firma od jakiegoś czasu aktywnie teasuje jego premierę w Indiach. P2 jest wprowadzany wyłącznie na Flipkart i będzie dostępny w cenie od Rs. 16,999. Pod koniec listopada firma Lenovo wprowadziła na rynek indyjski również model K6 Power z baterią 4000 mAh, który w przeciwieństwie do P2 należy do segmentu średniego. P2, z drugiej strony, posiada ogromny Bateria o pojemności 5100 mAh wraz z obsługą szybkiego ładowania, ale jego cena jest naszym zdaniem nieco wygórowana. Zobaczmy teraz, co kryje w sobie P2:

Lenovo P2

Strona Lenovo P2 jest metalowym telefonem o jednolitej obudowie, wyposażonym w 5.5″ wyświetlacz Full HD Super AMOLED z 2.Ochrona 5D Gorilla Glass. Urządzenie jest wyposażone w procesor Snapdragon 625 Ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 2.0GHz z GPU Adreno 506 i działa na systemie Android 6.0.1, Marshmallow. P2 wchodzi do sprzedaży 2 warianty – 3GB & 4GB RAM, w obu przypadkach 32GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia do 128GB za pomocą karty microSD. Największą zaletą tego telefonu jest bateria o pojemności 5100 mAh, która wystarcza nawet na 3 dni pracy. Obsługuje szybkie ładowanie W zestawie znajduje się szybka ładowarka 24 W, która zapewnia 10 godzin pracy na baterii po zaledwie 15 minutach ładowania. Lenovo dołączyło również fizyczny przycisk oszczędzania energii w P2, przełączanie, które łatwo włącza tryb oszczędzania energii.

P2 posiada ekranowe klawisze nawigacyjne i przycisk skaner linii papilarnych z przodu, która może być również używana do blokowania poszczególnych aplikacji. Oferuje Podwójna aplikacja funkcjonalność, dzięki której użytkownicy mogą korzystać z dwóch różnych kont tej samej aplikacji, takich jak WhatsApp, Hike, Twitter itp. Wyposażony w hybrydowe gniazdo Dual SIM (nano + nano SIM lub microSD) z obsługą VoLTE i NFC. Tylny aparat jest 13MP jeden z czujnikiem Sony IMX258, f/2.Przysłona 0 i podwójna lampa błyskowa, która obsługuje filmy w zwolnionym tempie i poklatkowe. Z przodu znajduje się aparat 5 MP z f/2.2 przysłony do selfies.

Lenovo P2 jest dostępny w 2 kolorach: Champagne Gold i Graphite Grey. Wariant z 3GB RAM i 32GB ROM jest dostępny w cenie Rs. 16,999 natomiast wariant z 4GB RAM i 32GB ROM jest dostępny w cenie Rs. 17,999. Wyłącznie na Flipkart od dziś o północy i jest wyposażony w kilka ofert startowych.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka