LG G6 Vs OnePlus 3T: Ogólne porównanie dwóch ostatnich boom androidów

LG G6 vs OnePlus 3T

Tak, trudno jest porównywać telefony z systemem Android, które są w rzeczywistości jednym z najbardziej ekscytujących gadżetów elektronicznych naszej ery. A jeśli chodzi o te najnowsze, zadanie staje się trudniejsze. Możesz mieć wiele kłopotliwych myśli w swoim umyśle na temat tego, który z nich jest najlepszy, ale jedna rzecz jest wspólna, a to jest to, że można złapać up-to-the-minute telefonów Android na rynku po kilku dniach tych coraz uruchomione w różnych sklepach wiodących technologii.

Choć jest to trudne zadanie do wykonania, przedstawiam tu kompleksowe porównanie dwóch najnowszych telefonów z systemem Android dostępnych obecnie na rynku, a są to LG G6 i OnePlus 3T. Rzuć okiem!

1. Konstrukcja i budowa

Musisz się ze mną zgodzić, że te dwa smartfony mają zdumiewającą posturę z oszałamiającymi konstrukcjami z metalu i szkła. Z tego powodu oba urządzenia mają duże ekrany i przyjemną wagę, którą można łatwo przenosić.

LG G6 ma wyjątkowo wysoki ekran o proporcjach 18:9, a OnePlus 3T ma standardowy ekran o proporcjach 16:9. Można więc łatwo zrozumieć, że G6 ma atrakcyjnie wąskie ramki zarówno na górze, jak i na dole, a nawet na krawędziach telefonu. Róg tego telefonu ma okrągły kształt, który nadaje mu estetyczny wygląd, ale nie jest funkcjonalny. Ale mimo to przyciąga wzrok swoim wyglądem.

G6 ma ponadto metalową krawędź i szkło Gorilla z przodu i z tyłu, a jego trzymanie i przewijanie jest bardzo łatwe. Podczas gdy OnePlus 3T ma matowy metalowy tył, co daje świetny efekt.

2. Procesor i pamięć RAM

LG G6 i OnePlus 3T mają procesor Qualcomm Snapdragon 821. W benchmarkach te dwa urządzenia wypadają całkiem podobnie. LG G6 ma w Geekbench multi-score 4251, podczas gdy One Plus 3T ma 4257. Te wyniki są nawet szybsze niż w przypadku Google Pixel, co czyni te dwa telefony jednymi z najszybszych na świecie. Ponadto G6 ma 4 GB pamięci RAM, a 3T ma 6 GB pamięci RAM. Ta ostatnia to coś bardzo miłego, co w nadchodzących latach będzie bardzo korzystne, ale na razie posiadanie 6 GB RAM to popis.

3. Pamięć masowa

Pojemność pamięci LG G6 wynosi 32 GB, a OnePlus 3T ma 64 GB/128 GB. Co więcej, choć G6 ma pamięć masową o pojemności 32 GB, a dzięki możliwości rozszerzenia za pomocą karty microSD można ją powiększyć do 256 GB. Z drugiej strony, OnePlus 3T ma ustawione opcje pamięci masowej, które są nieco dziwne dla telefonów z Androidem w dzisiejszych czasach. Ale, z 64 GB i 128 GB, 3T jest dość hojny z pamięci masowej.

4. Wyświetlacz

Wyświetlacz w G6 ma przekątną 5.7-calowy ekran IPS LCD, 2880 X 1440 pikseli (564 PPI), a 3T ma 5.5-calowy optyczny ekran AMOLED, 1920 X 1880 pikseli (401 PPI). Główna różnica polega na proporcjach ekranu. Ekran G6 jest absolutnie zachwycający i odwzorowuje kolory w nieco bardziej realistyczny sposób niż ekran 3T. Ma świeży i czysty wygląd. Ekran AMOLED w 3T jest również wyjątkowy, ale wyraźnie podkreśla odważne kolory w systemie operacyjnym. To już czyjś osobisty wybór, na który z nich się zdecydować. G6 jest jednak zwycięzcą ze względu na żywą reprodukcję kolorów i niezwykłe proporcje 18:9, jeśli chodzi o budowę ekranu.

Jeśli więc zamierzasz wkrótce kupić nowy telefon i masz na myśli te dwa najnowsze, współczesne cuda techniki, to powyższe punkty z pewnością pomogą Ci zrozumieć, który z nich będzie Ci najbardziej odpowiadał. Po prostu przeczytaj, zrozum, zdecyduj i kup swój ulubiony telefon jak najszybciej!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka