Nubia wprowadza na rynek Z11 z wyświetlaczem bez ramek i N1 z baterią 5000 mAh [Cechy i zdjęcia z ręki]

Firma Nubia zaprezentowała w Indiach swoje nowe smartfony N1 i Z11 wyłącznie w serwisie Amazon.na stronie . N1 one to urządzenie ze średniej półki cenowej w cenie Rs. 11 999, podczas gdy Z11 należy do segmentu premium w cenie Rs. 29,999. Telefony będą dostępne w sprzedaży od 16 grudnia. Teraz pozwól, że oprowadzimy Cię po specyfikacji i cechach tego duetu:

Bezramkowy wyświetlacz

Czarne złoto Z11

Z11 to flagowy smartfon firmy Nubia z wyświetlaczem bez ramek, najwyższej jakości wzornictwem i solidnym sprzętem. Urządzenie jest wyposażone w 5.5″ wyświetlacz Full HD z bezramkową konstrukcją na pionowych bokach, 81% współczynnikiem screen-to-body ratio i 2.Szkło hartowane 5D arc edge na górze. Z11 jest napędzany przez Snapdragon 820 Procesor z GPU Adreno 530 i działa na interfejsie Nubia UI 4.0 w oparciu o Marshmallow. Pod maską znajduje się 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci masowej z możliwością rozszerzenia do 200 GB za pomocą karty microSD.

Z11 to mocny sprzęt pod względem optycznym. Jego 16MP tylna kamera wykorzystuje czujnik Sony IMX298 z f/2.Przysłona 0, podwójna lampa błyskowa LED, PDAF, OIS, EIS i technologia HIS (Hand-Held Image Stabilization) firmy Nubia, która pomaga w robieniu zdjęć z długim czasem naświetlania. Wykorzystuje szkło szafirowe do ochrony obiektywu aparatu. Przedni aparat 8 MP z f/2.4 przysłony i obsługuje nagrywanie wideo 1080p.

A 3000 mAh niewymienną baterię z NeoPower 2.0 jest pakowany wewnątrz, który jest w stanie zapewnić do 2 dni pracy na baterii. Jeśli chodzi o łączność, ma 4G, Bluetooth 4.1, GPS, Glonass, dwuzakresowe Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, NFC i port podczerwieni. Z11 ma nie wystający aparat w 7.Wąski profil o grubości 2 mm i waga 162 gramy. Inne funkcje obejmują: czujnik linii papilarnych umieszczony poniżej głównego aparatu, ładowanie przez USB Typ-C z Quick Charge 3.Obsługa 0, dźwięk Dolby Atmos, hybrydowa taca Dual SIM (micro SIM + nano SIM lub microSD) oraz wiele ciekawych funkcji oprogramowania, takich jak Gesty krawędziowe.

Z11 Galeria zdjęć –

Tryby aparatu

Szybkie ustawienia

Menu ustawień

Gesty na krawędziach

Super zrzuty ekranu

Z11 jest dostępny w kolorach czarnym i złotym w cenie Rs. 29,999 i konkuruje z OPPO F1 Plus oraz niedawno wprowadzonym na rynek OnePlus 3T.

Nubia N1

Z drugiej strony, cena Nubia N1 jest skierowany do konsumentów poszukujących niedrogiego smartfonu z baterią o długim czasie pracy. N1 jest wyposażony w potężną Bateria o pojemności 5000 mAh W połączeniu z technologią NeoPower firmy Nubia, która razem ma zapewnić doskonały czas pracy baterii wynoszący 3 dni przy normalnym użytkowaniu i 1.9 dni przy intensywnym użytkowaniu. Telefon ma metalową obudowę i wyświetlacz o przekątnej 5.5-calowy wyświetlacz Full HD o rozdzielczości 401ppi z 2.szkło łukowe 5D. N1 jest napędzany przez MediaTek Helio P10 Ośmiordzeniowy procesor i działa na interfejsie Nubia UI 4.0 w oparciu o Marshmallow. Urządzenie ma 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 128 GB za pomocą karty microSD. Jest to 8.9 mm grubości i waży 190 gramów.

Mówiąc o aparacie, jest 13MP aparat główny z f/2.2 przysłony, lampę błyskową LED i PDAF z technologią redukcji szumów 3D, poprawą jakości obrazu w słabym oświetleniu, stabilizacją obrazu przy fotografowaniu z ręki itp. Przednia kamera ma rozdzielczość 13 MP i posiada filtr upiększający w czasie rzeczywistym.

Strona skaner linii papilarnych znajduje się z tyłu zdolny do odblokowania urządzenia w 0.2 sekundy i tyle samo można użyć, aby uzyskać dostęp do funkcji Super Screenshot. Telefon obsługuje 4G VoLTE, Dual SIM i port Type-C. Funkcje oprogramowania obejmują:

• Super Screenshot, który umożliwia robienie długich zrzutów ekranu, niestandardowych zrzutów i nagrywanie ekranu
  • Split-screen z obsługą większości aplikacji innych firm działa zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym
  • Gesty dotykowe
  • Inteligentne wykrywanie, takie jak odbieranie na podstawie ruchu, przełączanie na wyciszanie/pauzę

Galeria zdjęć N1 –

Elementy sterujące oszczędzaniem energii

Przycisk dostosuj

Podzielony ekran

Camera UI

Smart Sensing

Gesty dotykowe

Nubia N1 jest w kolorze złotym i jest wyceniony w Indiach na Rs. 11,999.