Samsung Galaxy Nexus GT-I9250 Hands-on Zdjęcia

Właśnie wczoraj kupiliśmy nowy Galaxy Nexus w wersji GSM, który jest obecnie najlepszym smartfonem z systemem Android produkowanym przez firmę Samsung we współpracy z Google. Galaxy Nexus (określany jako Nexus Prime) oferuje „czystego Androida” i jest pierwszym telefonem wyposażonym w najnowszą platformę Android 4.0, Ice Cream Sandwich. Ten niesamowity, pełen funkcji telefon jest następcą poprzednich flagowych telefonów Google, Nexus One i Nexus S. Łączy w sobie najbardziej zaawansowane oprogramowanie firmy Google i najnowocześniejszy sprzęt firmy Samsung. Przyjrzyjmy się zatem poniższym zdjęciom praktycznym!

Galaxy NEXUS (GT-I9250) Unboxing Photos –

Galaxy Nexus jest ogromny! Wymiary pudełka 8 cali długości sam w sobie może Cię na chwilę przestraszyć. FYI, telefon działa na systemie Android 4.0.1 i jest zasilany przez 1.Procesor dwurdzeniowy 2 GHz, duży ekran 4.65-calowy wyświetlacz 1280×720 HD Super AMOLED Contour (zakrzywione szkło), który wygląda oszałamiająco, 1GB RAM, NFC, Face Unlock i wiele więcej.

Akcesoria w zestawie znajdują się: kabel micro USB, bateria 1750 mAH, słuchawki In-Ear stereo marki Samsung z 3.Gniazdo 5 mm i ładowarka ścienna Samsung USB.

   

Jest to wariant 16GB Galaxy Nexus, urządzenie nie oferuje rozszerzalną pamięć masową.

Galaxy Nexus jest zadziwiająco cienki i lekki, biorąc pod uwagę, że jest to naprawdę duże urządzenie. Zaskakująco, nie ma żadnych pojemnościowych lub fizycznych przycisków obecnych do sterowania urządzeniem, ale 3 wirtualne przyciski zintegrowana z interfejsem użytkownika. To jest innowacyjne!

Wymiary – 135.5 mm (5.33 cale) Wysokość, 67.94 mm (2.675 in) i 8.94 mm (0.352 cali) Głębokość. Waga 135 g (4.8 oz). (Rozmiar może się różnić w przypadku wersji LTE)

Kolor – Titanium Silver

Po prawej stronie znajduje się przycisk zasilania/standby oraz 3 złote bolce dokujące. Na lewym boku znajduje się pokrętło głośności, górna część jest pusta, a na dole port micro USB, mikrofon i gniazdo audio 3.5 mm gniazdo audio.

GALAXY Nexus ma następujące cechy przeprojektowany aparat – 5.0 MP aparat tylny z lampą błyskową LED i 1.Przedni aparat o rozdzielczości 3 MP, który zapewnia zerowe opóźnienie migawki, nagrywanie wideo w jakości HD 1080p, tryb panoramiczny z pojedynczym ruchem oraz efekty, takie jak głupie miny i zamiana tła. Półbłyszcząca, teksturowana tylna pokrywa zapewnia dobry chwyt, dzięki czemu można go trzymać w dłoni.

Trójkolorowa dioda powiadomień – nie wiem, w jakich okolicznościach się świeci, ale jest fajna.

Galaxy Nexus vs LG Optimus One – porównanie grubości

Galaxy Nexus vs Optimus One (P500) – Porównanie rozmiarów

>> Sprawdź powyższe zdjęcia w większym rozmiarze na naszej stronie Google+. (Łącze do albumu)

Nie zapomnij podzielić się swoją opinią poniżej. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka