Szybkie sprawdzanie wykorzystania danych szerokopasmowych Airtel w systemie Android

Użytkownicy usług szerokopasmowych Airtel mają możliwość łatwego sprawdzenia wykorzystania Internetu dla swojego konta za pomocą aplikacji ’SmartbytesUsługa. W tym celu wystarczy odwiedzić stronę internetową smartbytes, korzystając z tego samego połączenia szerokopasmowego Airtel. Teraz dostępna jest przydatna aplikacja „Airtel Smartbytes dla Android która umożliwia użytkownikom Airtel sprawdzenie wykorzystania danych bezpośrednio ze swojego urządzenia z systemem Android za pomocą jednego kliknięcia! Aplikacja została stworzona przez Anon i nie jest w żaden sposób powiązana z firmą Airtel.

Airtel Smartbytes jest bezpłatną aplikacją na Androida, która sprawdza zużycie danych szerokopasmowych Airtel przez Wi-Fi bezpośrednio na twoim urządzeniu. Aplikacja pobiera dane z oficjalnej witryny Smartbytes i wyświetla je w ładnym interfejsie użytkownika wraz z dodatkowymi informacjami. Pokazuje ona szczegóły każdego połączenia Airtel, z którym telefon jest połączony przez Wi-Fi i NIE jest przeznaczona do sprawdzania wykorzystania sieci 2G/3G.

2014-04-08 03.44.22

Cechy:

  • Pokazuje przydzielony limit szybkiego transferu danych (bez FUP)
  • Wyświetlanie szybkich danych używanych w bieżącym cyklu rozliczeniowym
  • Pokazuje pozostałą ilość szybkich danych i dni w bieżącym cyklu rozliczeniowym
  • Pokazuje średnie dzienne zużycie danych i zalecaną średnią dzienną
  • Wyświetla numer linii stacjonarnej Airtel lub identyfikator DSL

To fajna aplikacja, która pozwala sprawdzić statystyki bez dodatkowej pracy. Jeśli nie chcesz korzystać z aplikacji, utwórz skrót do strony Smartbytes w przeglądarce na ekranie głównym telefonu.

Pobierz Airtel Smartbytes [Google Play]

Wskazówka przez @01abhishekjain

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka