Zmień ekran główny telefonu z systemem Android w iPhone’a 4S

Android oferuje całkiem sporo opcji łatwego dostosowania wyglądu i interfejsu urządzenia za pomocą tapet, widgetów, launcherów itp. Jeśli masz telefon z systemem Android, możesz oszukać swoich nietechnicznych znajomych, że używają iPhone’a. Można to zrobić w prosty sposób, instalując niewielką aplikację, która całkowicie przekształca telefon z systemem Android w wygląd ekranu głównego iPhone’a 4/4S.

Fałszywy iPhone 4S to darmowa i interesująca aplikacja dla systemu Android, która umożliwia wykonanie tego zadania za pomocą jednego kliknięcia. Aplikacja jest pełnoekranową, działającą repliką ekranu głównego iPhone’a 4, która zastępuje nawet pasek stanu telefonu, usuwając w ten sposób główne widoczne oznaki systemu Android. Wyświetla wysokiej jakości funkcjonalny ekran iOS ze wszystkimi domyślnymi ikonami aplikacji, z których większość po kliknięciu otwiera odpowiednią aplikację na Androida. Jeśli nie ma odpowiedniej aplikacji, zamiast niej pojawia się sponsorowana wiadomość, aby wesprzeć jej rozwój.

iOS-screen_android

fałszywy iphone 4s

Można przerzucać się między 2-3 ekranami, a na pasku stanu pojawia się rzeczywista nazwa operatora i czas, co sprawia, że urządzenie wygląda jak prawdziwy iOS. Umożliwia także dostęp do powiadomień przez przesunięcie palcem w dół bez opuszczania aplikacji. Aby go użyć, wystarczy w dowolnym momencie stuknąć ikonę aplikacji iPhone, a pojawi się ekran główny systemu iOS. Wskazówka – Używaj tej aplikacji w ciemności, tak aby telefon z Androidem nie był wyraźnie widoczny, aby nikt nie uwierzył, że używasz iPhone’a. ��

Programista ciężko pracuje nad ulepszeniem tej aplikacji i stara się często wprowadzać nowe funkcje, aby uczynić ją jeszcze bardziej niesamowitą. Po prostu spróbuj, na pewno Ci się spodoba!

Pobierz fałszywy iPhone 4S [Ma ponad 1 milion pobrań]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka