ZOPO Mobile wprowadza Speed 7 w Indiach w cenie 12 999 INR

Wydaje się, że liczba producentów telefonów przybywających do Indii nie ma końca, a większość z nich to firmy chińskie. Jednym z takich nowych uczestników rynku jest ZOPO która dziś zaprezentowała telefon klasy średniej. ZOPO nawiązało współpracę z Advance Computers Private Limited (ADCOM), który wprowadzi telefony do Indii. ZOPO jako fakt jest dobrze znaną marką w Chinach i jest popularny za wprowadzenie w Chinach pierwszy w historii smartfon 3D bez okularów. Podczas gdy większość produkcji odbywa się w Chinach, mają dedykowane zespoły projektowe w USA i Europie i zostały sprzedaży w wielu różnych częściach świata, w tym na Bliskim Wschodzie i USA. Podążając śladami firm takich jak Xiaomi, OnePlus i Meizu, ZOPO ma również swoje forum społeczności, gdzie wchodzi w interakcje z potencjalnymi użytkownikami i użytkownikami.

Zopo Speed 7 Biały

Zopo Speed 7 Powrót

ZOPO ma trzy główne kategorie, w których wypuszcza swoje różne modele. Speed &#8211 to ich flagowy zakres. Lampa błyskowa – skoncentrowany bardziej na stylu, wyglądzie i działaniu niż na specyfikacji. Color – telefony przyjazne dla kieszeni, kolorowe i skierowane do młodzieży.

Firma ZOPO zaprezentowała dziś Speed 7 telefon na imprezie w Delhi. Speed 7 jest wyposażony w wyświetlacz IPC LCD 5″ 1080p. Zasilając go jest MediaTek MT6753 1.64-bitowy procesor Octa-Core 5 GHz z procesorem graficznym Mali-T720, a telefon działa pod kontrolą systemu Android 5.1 z Zopo Z-UI. Wyposażony w 3 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 64 GB, będzie dobrym rozwiązaniem dla potencjalnych nabywców, którzy rozważają zakup tego telefonu. Inne specyfikacje obejmują baterię 2500mAh, Dual SIM, 4G, 3G, GPS/GLONASS i kilka czujników.

Zopo Speed 7 Gniazda Dual SIM

Zopo Speed 7 widok od dołu

Posiada również 13.Aparat 2 MP z lampą błyskową LED z tyłu i przedni aparat 5 MP. Choć telefon ma 5″ ekran, waży zdrowo 150gms i jest 8.65 mm grubości. ZOPO oferuje ten Speed 7 w dwóch podstawowych kolorach: Czarny i Biały.

ZOPO związał się z Snapdeal do wyłącznej sprzedaży telefonu i telefon jest w cenie Rs. 12,999. Niektóre z najbliższych konkurentów wokół tej ceny byłoby Zenfone 2 zakres telefonów, Moto G (2015), Xiaomi Mi4i, Meizu M2 Note, i podobne. We współpracy z firmą ADCOM firma zaplanowała zaoferowanie obiecującej obsługi posprzedażnej za pośrednictwem 200 centrów serwisowych w całym kraju.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka