ZTE Blade A2 Plus z 4GB RAM, 5000mAh Bateria wprowadzona w Indiach w cenie Rs. 11,999

ZTE wprowadziło dziś do sprzedaży w Indiach smartfon Blade A2 Plus. Słuchawka jest wyceniona na Rs. 11,999 i będzie dostępny wyłącznie na Flipkart począwszy od 6 lutego w kolorach złotym i srebrnym. Główną cechą wyróżniającą Blade A2 Plus jest jego masywna obudowa Bateria o pojemności 5000 mAh który obsługuje szybkie ładowanie i może zasilać telefon nawet przez 2 dni przy umiarkowanym użytkowaniu. Telefon będzie konkurować z takimi urządzeniami jak Redmi Note 4, Lenovo K6 Power i Asus Zenfone 3s Max, które mają podobną specyfikację i cenę. Zobaczmy teraz, co jeszcze zawiera to urządzenie.

ZTE Blade A2 Plus

ZTE Blade A2 Plus ma metalową konstrukcję unibody i mieści 5.5-calowy wyświetlacz Full HD z 2.zakrzywione szkło 5D. Jest napędzany przez ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6750T z procesorem graficznym Mali T860 i działa na systemie Android 6.0 Marshmallow. Pod maską telefon posiada 4GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 128GB za pomocą karty microSD. Kwadratowy czujnik linii papilarnych znajduje się z tyłu, tuż pod modułem aparatu i lampą błyskową LED.

Telefon jest wyposażony w 13MP Główny aparat z dwutonową lampą błyskową LED i PDAF. Z przodu znajduje się aparat 8MP z lampą błyskową LED do robienia zdjęć typu selfie. Jeśli chodzi o łączność, obsługuje 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS i hybrydowy Dual SIM, który akceptuje nano + nano lub microSD. Wyposażony jest w dużą baterię 5000 mAh, która obsługuje również szybkie ładowanie. Mówiąc o wymiarach, słuchawka waży 189g i jest 9.Grubość 8 mm, co nie brzmi przyjemnie pod względem użyteczności.

W oświadczeniu Sachin Batra, CMO, ZTE India Terminal, powiedział:

“Dzięki młodej, obeznanej z technologią publiczności, około 69 milionów konsumentów kupiło swoje produkty online i oczekuje się, że do 2017 roku liczba ta przekroczy 100 milionów. Nasz smartfon z serii Blade, ZTE Blade A2 Plus posiada 4G LTE, wsparcie VoLTE oraz wiele innych funkcji w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu telefonowi robimy pierwszy krok, aby dotrzeć do milionów Hindusów, którzy przechodzą na cyfryzację”. Eliminując wiele czynników zewnętrznych, chcemy dostarczyć najlepsze telefony, jakie branża ma do zaoferowania, w korzystnej cenie.”