Gionee Elife S7 – nowy 'Amigo’ na targach MWC 2015

Gionee jest znany z tego, że wymyśla naprawdę stylowy oraz slim smartfony dla tych, którzy potrzebują telefonu, którym można się pochwalić, a jakiś czas temu wypuścili bardzo oczekiwany model Gionee Elife S7 na Mobile World Congress 2015. Wiele oficjalnych teaserów wydawało się wskazywać coś ‘duży”, jak w ogromny ekran będzie się zbliża, ale au contraire! Jest to kolejny telefon w okolicach 5″ zakresu. Zanim zaczniemy mówić więcej, szybko przejrzyjmy specyfikację.

Główne cechy:

 • Gionee ELIFE S75.2″ Super AMOLED Full HD (1080p) o rozdzielczości 424 PPI
 • 139.8 mm x 67.4 mm x 5.5 mm
 • MediaTek MTK 6752, 64-bitowy 1.Ośmiordzeniowy procesor 7 GHz
 • 2GB pamięci RAM
 • Szkło Corning Gorilla Glass 3 z przodu i z tyłu telefonu
 • 13.Tylny aparat AF 0 MP + 8.0 MP Aparat przedni
 • 16 GB wbudowanej pamięci
 • Amigo OS 3.0, oparty na systemie Android 5.0 Lollipop z OTA
 • WCDMA 900(850)/1900/2100MHz GSM 850/900/1800/1900MHz
 • TDD LTE B38/39/40 FDD LTE B3/7/8/20
 • Dual SIM – pierwszy ultra-smukły telefon obsługujący tę funkcję
 • Bateria o pojemności 2700 mAh
 • Kolory: czarny, biały i niebieski

Najważniejsze informacje

Styl, styl, styl – Jeśli jest to flagowiec Gionee, styl i smukłość nigdy nie może być daleko, i to się nie zmienia tutaj. Gionee twierdzi, że inspiracją dla jego projektu był kształt litery U tory kolejoweW budowie tego zupełnie nowego telefonu wykorzystano dwie metalowe ramy, które działają równolegle. Trzeba to zobaczyć, aby uwierzyć w to, co udało im się tutaj osiągnąć! Co więcej? Gionee poszedł na całość i zastosował standard lotniczy magnez stop, aby telefony o smukłej konstrukcji nie wyginały się w kieszeniach – nikt nie chce być ofiarą #bendgate!

Gionee ELIFE S7Solidna wydajność – Podczas gdy ośmiordzeniowy, 64-bitowy procesor MTK 6752 1.Procesor 7 GHz, z technologią HPM umożliwia procesorom pracę z dużą prędkością i utrzymywanie się na bardzo niskim poziomie zużycia energii, Gionee ma jeszcze jeden w rękawie – urządzenie przechodzi w tryb ekstremalnego oszczędzania energii, gdy bateria osiągnie 10%, aby zapewnić Ci ponad 33 godziny czuwania. Do tego dochodzi zupełnie nowy Amigo 3.0 UI który jest oparty na Lollipop i miejmy nadzieję, że powinien być mniej awaryjny i bardziej kompletny w porównaniu do 2.0.

Kliknięcie w dobrym stylu – Zupełnie nowy aparat 13 MP teraz z własnym Gionee Obraz+ Procesor obrazu ma zapewniać wspaniałe zdjęcia, a jednocześnie przetwarzać kliknięcia szybciej niż dotychczas. Przedni aparat 8 MP może teraz wykrywać wiek i płeć użytkownika, tak jak to robią aparaty w Xiaomi Mi4!

Wstrząśnij i tańcz – Gionee jest zawsze znany z tego, że dorzuca smakołyki i tym razem da Ci kilka naprawdę wysokiej jakości słuchawki z instynktownym systemem dźwiękowym w standardzie Hi-Fi, który umożliwia odtwarzanie dźwięku.

Do tej pory Gionee po prostu strzelało za smukłość i styl, ale teraz wydaje się, że potraktowali inne aspekty, takie jak ogólna wydajność, aparat i stabilny interfejs użytkownika tak poważnie, jak na to zasługiwały. To naprawdę są kroki we właściwym kierunku, bo w końcu styl jest po to, by się nim chwalić, a wydajność po to, by z niego korzystać. Gionee w końcu wprowadziło zmiany na lepsze, by zepchnąć na drugi plan większych graczy.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka