Potężna kontrola – ulepszony widget Android Power Control [wprowadza widżety powiadomień do Ice Cream Sandwich]

Android oferuje łatwy sposób na przełączanie różnych ustawień systemowych bezpośrednio z paska powiadomień na górze lub za pomocą widżetu „Power Control”. Jednak jednym dużym ograniczeniem jest to, że tylko kilka opcji jest zintegrowanych dla szybkiego dostępu, które nie mogą być zmienione w każdym razie, chyba że używasz niestandardowego ROM na swoim urządzeniu. Odkryliśmy świetną aplikację, która rozwiązuje ten problem i nie wymaga rootowania.

Zaawansowane sterowanie to darmowa i przydatna aplikacja/widżet, która doskonale zastępuje domyślny widżet kontroli zasilania w systemie Android. Oferuje zestaw wielofunkcyjnych widżetów, które ułatwiają przełączanie ustawień systemowych. Na ekranie głównym można umieścić indywidualne widżety Wi-Fi, danych komórkowych, Bluetooth, obracania ekranu, jasności ekranu, trybu cichego, trybu wibracji, trybu samolotowego, GPS i synchronizacji.

Aplikacja zawiera również ulepszona wersja widżetu kontroli zasilania, z eleganckim interfejsem i dodatkowymi opcjami, których nie ma w domyślnym widżecie Androida. Dodatkowe opcje systemowe, które można szybko włączać i wyłączać za pomocą zaawansowanego widżetu sterowania, obejmują: dane komórkowe, obracanie ekranu, tryb cichy, tryb wibracji i tryb samolotowy.

Opcje panelu widżetów i ich rozmieszczenie można łatwo zmieniać metodą „przeciągnij i upuść. Widżet kontroli zasilania może wyświetlać do 7 opcji systemowych, co jest więcej niż wystarczające. Jeśli chcesz dodać pozostałe, po prostu dodaj ich widżety. To narzędzie umożliwia przełączanie danych komórkowych za pomocą jednego kliknięcia, nie psując APN-ów.

ICS Ready – Powerful Control działa doskonale z systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Oferuje możliwość dodania ustawień systemowych na pasku powiadomień w urządzeniach takich jak Galaxy Nexus. Można jednocześnie korzystać z wszystkich 3 widżetów, pod warunkiem że w telefonie jest zainstalowany system ICS. Aby uzyskać tradycyjny pasek powiadomień na urządzeniach z systemem ICS, otwórz aplikację powerful control, kliknij ikonę narzędzi i włącz widżety powiadomień opcja. Możesz także dostosować widżety powiadomień do swoich potrzeb. Należy zauważyć, że po włączeniu tej funkcji na górnym pasku jest wyświetlana mała ikona.

Jedną wadą jest to, że aplikacja wyświetla adware Leadbolt, który, jak podano, pojawia się raz w tygodniu. Ale to nie jest problem, biorąc pod uwagę, że jest to bezpłatna i dobra aplikacja.

Wypróbuj ją teraz! Pobierz Powerful Control [Google Play]

~ Ta aplikacja jest całkiem nowa, więc nie zapomnij rozpowszechnić informacji o niej, jeśli ci się spodoba. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka