XOLO wprowadza na rynek smartfony Era 3X, Era 2V i Era 3 z funkcją selfie w cenie od Rs. 4,999

Firma XOLO zaprezentowała dziś trzy nowe smartfony z serii Era – budżetowe telefony &#8211 Era 3X, Era 2V i Era 3. Wszystkie te telefony są wyposażone w dobrej jakości aparat do selfie z przednią lampą błyskową i są skierowane do użytkowników mających obsesję na punkcie selfie, poszukujących niedrogiego smartfona. Lampa błyskowa Księżyca pomaga w robieniu dobrych zdjęć przy słabym oświetleniu oraz w ciemnych warunkach. Era 3X, Era 2V i Era 3 są w cenie Rs. 7499 €. 6499 zł i Rs. odpowiednio 4999. Będą one dostępne wyłącznie na Flipkart i sprzedaż rozpoczyna się od 14 października. Przyjrzyjmy się teraz szybko ich specyfikacji:

Xolo Era 3X

Xolo Era 3X, starszy z rodzeństwa, wyposażony jest w 5-calowy wyświetlacz HD IPS o rozdzielczości 1280×720 pikseli oraz ładowarkę 2.Zakrzywione szkło 5D i ochrona Gorilla Glass 3. Aparat 3X jest napędzany przez czterordzeniowy procesor MediaTek M6737 i działa na systemie Android 7.0 Nougat po wyjęciu z pudełka. Do dyspozycji jest 3GB pamięci RAM i 16GB pamięci masowej, którą można rozszerzyć do 64GB poprzez dedykowane gniazdo kart microSD. Telefon posiada umieszczony z tyłu czujnik linii papilarnych i jest wyposażony w wymienną baterię o pojemności 3000 mAh. Jeśli chodzi o optykę, urządzenie wyposażono w tylny aparat o rozdzielczości 13 MP z lampą błyskową LED, funkcją HDR i trybem zdjęć seryjnych. Z przodu znajduje się aparat selfie 13MP z lampą błyskową w świetle księżyca.

Xolo Era 2V

Xolo Era 2V z miękkim, matowym wykończeniem z tyłu posiada ten sam 5-calowy wyświetlacz HD IPS. Pod maską, 2V jest napędzany przez procesor MediaTek M6737, 2GB RAM, 16 GB pamięci masowej (z możliwością rozszerzenia do 64GB) i działa na systemie Android 7.0. Z przodu znajduje się aparat o rozdzielczości 13 MP z lampą błyskową do selfie, natomiast z tyłu umieszczono aparat o rozdzielczości 8 MP. Z tyłu posiada czujnik linii papilarnych i jest wyposażony w wymienną baterię o pojemności 3000 mAh.

Xolo Era 3

Xolo Era 3, najtańszy telefon z tej serii, ma tylną obudowę przypominającą piaskowiec i podobny 5-calowy wyświetlacz HD. Telefon jest napędzany przez czterordzeniowy procesor MediaTek M6737 i działa na systemie Android 7.0 z sierpniową poprawką zabezpieczeń. Telefon jest wyposażony w 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Wyposażony jest w mniejszą baterię 2500 mAh i nie ma czujnika linii papilarnych ze względu na niższą cenę. Era 3 jest wyposażona w tylny aparat 5 MP i przedni aparat 8 MP z lampą błyskową do selfie.

Wszystkie urządzenia oferują funkcję Dual SIM i obsługują 4G VoLTE. Jeśli chodzi o opcje kolorystyczne, modele Era 3X i Era 2V są dostępne w kolorze czarnym, natomiast model Era 3 jest dostępny w kolorze szarym i czarnym.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka