5 Najlepsze telefony do kupienia za mniej niż Rs. 7000 w Indiach

Szukasz nowego telefonu do kupienia? Wszyscy wiemy, jak mylące jest to z liczby wyborów, które są dostępne na rynkach online i offline. Operatorzy sieci komórkowych obniżają stawki za połączenia i transmisję danych do poziomu darmowego, dlatego też rośnie popyt na smartfony z najnowszymi funkcjami. Aby ułatwić proces decyzyjny, zawęziliśmy listę najlepszych smartfonów poniżej 7000 do pięciu, abyś mógł podjąć decyzję.

itel Wish A41+itel WishA41+

Spośród wielu telefonów dostępnych na rynku, itel jest w centrum zainteresowania ze względu na swoje smartfony o wartości ++. Wish A41+ to telefon 4G Dual-SIM, który dominuje w swojej klasie, oferując podstawowe funkcje, takie jak 2GB RAM, 1.Czterordzeniowy procesor 3GHz, 5-calowy wyświetlacz i 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 32 GB. Zarówno tylna, jak i przednia kamera urządzenia ma rozdzielczość 5MP. Smart-key jest jedną z funkcji w tym telefonie, który pozwala na wykonywanie niektórych zadań, takich jak robienie zdjęć, zrzutów ekranu, zawieszanie połączenia i włączanie latarki szybko przez tylko stuknięcie klawisza z tyłu. Wszystkie te funkcje w cenie Rs. 6 590 zł sprawia, że jest to bardzo wartościowy smartfon.

Swipe Elite Plus

Swipe Elite Plus

Ten budżetowy smartfon znalazł się na liście, ponieważ ma wiele do zaoferowania za niższą cenę. Urządzenie ma 5-calowy wyświetlacz 1080p, ośmiordzeniowy procesor i 2 GB pamięci RAM. Jest to urządzenie Dual-SIM z obsługą 4G LTE. W sekcji aparatów fotograficznych znajduje się tylny aparat o rozdzielczości 13 MP i przedni aparat o rozdzielczości 8 MP. Pamięć wewnętrzna 16 GB z możliwością rozszerzenia do 64 GB i bateria 3050 mAh za jedyne Rs. 6990 jest całkowicie tego wart.

Coolpad Mega 2.5D

Coolpad Mega 2.5D

Telefon został zaprezentowany w sierpniu 2016 r. Telefon jest wyposażony w 5-calowy wyświetlacz i 2.Zakrzywione szkło 5D, które jest pierwszym tego typu urządzeniem w tym przedziale cenowym. Urządzenie oferuje niesamowity stosunek jakości do ceny dla nabywców z 1.Czterordzeniowy procesor MediaTek 6735 3GHz. 3 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 128 GB sprawiają, że jest jedyny w swoim rodzaju. Telefon jest wyceniany na Rs. 6999 zł i jest dostępny wyłącznie w serwisie Amazon.

Lyf Water 10

Lyf Water 10

Wraz z pojawieniem się sieci 4G, firma Reliance również zanurzyła swoje ręce w rynku smartfonów i wprowadziła na rynek telefon Lyf Water 10. Urządzenie ma 5-calowy wyświetlacz i jest napędzane przez ośmiordzeniowy procesor MediaTek SoC oraz 3 GB pamięci RAM. Jest wyposażony w baterię 2300 mAh i ma 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 64 GB. Główna kamera ma rozdzielczość 13 MP, a przednia 5 MP. Telefon jest dostępny w cenie Rs. 6399, co brzmi jak świetna oferta.

Lenovo Vibe K5

Lenovo Vibe K5

Ten telefon, wprowadzony na rynek w 2016 roku, to smartfon Dual-SIM wyposażony w procesor Snapdragon 415 taktowany zegarem 1.2 GHz i 2 GB RAM. Telefon z ekranem o przekątnej 5 cali ma aparat tylny 13 MP i przedni 5 MP. Pojemność pamięci telefonu wynosi 16 GB z możliwością rozszerzenia do 128 GB, a bateria o pojemności 2750 mAh jest godna pochwały. To, co najbardziej przyciąga ludzi, to fakt, że smartfon obsługuje VR i można oglądać filmy i grać w gry VR z Lenovo Vibe K5.

Na powyższej liście powstrzymaliśmy się od zasugerowania Xiaomi Redmi 4 i Redmi 4A, które są w podobnej cenie, ponieważ oba nie są dostępne do kupienia offline i naprawdę trudno jest je kupić również przez kanały online. Oba telefony z pewnością oferują dobry sprzęt w tej cenie i można je również rozważyć, jeśli nie ma ograniczeń czasowych.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka